Nové generické TLD domény

Registrujte ještě dnes...

Registrace domén .HOLIDAY, .MARKETING, .LINK, .GIFT, .GUITARS, .PICS, .PHOTO, .BUZZ a dalších…

Cestujete rádi? S novou doménou .HOLIDAY jsou prázdniny stále blíž a blíž. Sdílejte na ní třeba své fotky z dovolené nabo nabídky dovolené. Domény .PICS a .PHOTO jsou tu pro sdílení obrázků s přáteli i veřejností. Pokud dáte přednost práci v oblasti marketingu, nabízíme také registraci domény .MARKETING.

Registrace nových gTLD domén zde.

.HOLIDAY

Sdílejte zážitky a fotky z dovolené, nabídněte zákazníkům ubytování a dovolenou. Již nyní můžete registrovat zcela novou TLD doménu .HOLIDAY.

.MARKETING

Nová doména .MARKETING může být použita pro marketingové agentury, konzultanty a firmy. Můžete ji využít pro e-commerce stránky nebo aplikace. Včasnou registrací domény .MARKETING si zajistíte její využití v budoucnu.

.PHOTO, .PICS

Sdílejte obrázky, fotky nebo vaše portfolio grafických prací. Nové domény .PHOTO a .PICS jistě ocení všichni fotografové, agentury, grafici a všichni, kdo si rádi hrají s obrázkami nebo fotkami.

.GIFT

Kdo by neměl rád dárky. Pro všechny, kteří nabízejí dárky, dárkové předměty, dávají dárky nebo mají třeba e-shop nabízející různé dárky pro návštěvníky stránek, nabízíme registraci domény .GIFT.

.LINK

Registrujte doménu .LINK pro vyjádření vašich aktivit a zájmů.

.GUITARS

Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě...a dal jsem za ni celej tátův plat...
Nabízíte kytary? Co tak nabízet je na nové doméně .GUITARS?

.BUZZ

Slyšeli jste, co se děje v šoubyznyse? Zajímají vás věci ze světa celebrit, skandály, šokující odhalení? Zkuste novou doménu .BUZZ.

Stovky dalších domén k registraci

Již nyní si můžete registrovat desítky dalších nových TLD domén, které pro vás postupně zveřejňujeme v novinkách na našich stránkách Nové TLD domény.

Registraci všech těchto nových domén pro vás zajišťuje webhosting CZECHIA.com.