Nové generické TLD domény

Registrujte ještě dnes...

Registrace domén .FURNITURE, .DISCOUNT,
.FITNESS, .SCHULE

Nové domény nejvyššího řádu k volné registraci. Nyní byly uvolněny domény .FURNITURE .DISCOUNT .FITNESS .SCHULE. Vhodné pro jakékoliv projekty týkající se nábytku, slev, fitness, nebo vzdělání.

Registrace nových gTLD domén zde.

.FURNITURE

Skvělá doména pro podnikatele a osoby, kteří mají obor v oblasti nábytku. Vhodná třeba pro starožitnictví, renovace nábytku, prodejce, dovozce, vývozce nábytku.

.DISCOUNT

Nová doména .discount vám dává možnost prezentovat vaše slevy po celém světě. Co třeba vytvořit originální slevový portál pro celý svět?

.FITNESS

Provozujete posilovnu, věnujete se zdravému životnímu stylu, nebo provozujete fitness blog? Český trh je dost malý. Zvyšte své obraty. Nová doména fitness vás dostane do celého světa!

.SCHULE

Máte jazykovou školu? Vyučujete český jazyk pro německy mluvící občany? Ať má váš vzdělávací projekt jakoukoliv spojitost s německým jazykem. Doména .schule vás určitě odliší od konkurence.

 

Stovky dalších domén k registraci

Již nyní si můžete registrovat desítky dalších nových TLD domén, které pro vás postupně zveřejňujeme v novinkách na našich stránkách Nové TLD domény.

Registraci všech těchto nových domén pro vás zajišťuje webhosting CZECHIA.com.