Nové generické TLD domény

Registrujte ještě dnes...

Registrace domén .CARE, .SURGERY, .CLINIC, .DENTAL

Do oběhu uvolňujeme domény s koncovkami .CARE, .SURGERY, .DENTAL, .CLINIC. které jsou nejvhodnější pro osoby a firmy, jejichž poslání poskytnout lidem pomoc v nouzi. Nové domény se výborně hodí pro pečovatelské služby, zdravotnická zařízení či veterinární ordinace. Buďte originální a využijte netradiční koncovky pro zlepšení komunikace s Vašimi zákazníky.

Registrace nových gTLD domén zde.

.CARE

Dejte najevo poslání Vaší firmy ihned při úvodní prezentaci. Doména, která obsahuje slovo CARE, umožní jasně identifikovat Váš záměr: péče o jiné osoby, movité věci, nebo třeba nemovitosti.

.SURGERY

Surgery v českém jazyce znamená ordinace, či chirurgie. Při tomto slově Vás určitě napadne využití pro lékaře, či různé typy chirurgií. Vhodná může ale být i například pro veterinární ordinace, které se díky této netradiční doméně mohou výrazně odlišit od konkurence.

.DENTAL

Koncovka, kterou mohou výborně využít všichni, kteří mají něco společného se zuby, ústy, ústní hygienou. Určitě přijde vhod zubním ordinacím, ale i například firmám, které se specializují na ústní hygienu – ústní vody, kartáčky, pasty.

.CLINIC

Doména s jasně předávající informací o Vašem oboru. Vhodná pro všechny typy klinik, zdravotních středisek, či menších ordinací, které chtějí vybodovat prestižní značku.

 

Stovky dalších domén k registraci

Již nyní si můžete registrovat desítky dalších nových TLD domén, které pro vás postupně zveřejňujeme v novinkách na našich stránkách Nové TLD domény.

Registraci všech těchto nových domén pro vás zajišťuje webhosting CZECHIA.com.